Nazwa Rozmiar Opis
Pełna wersja gry (CrazyHook v1.4.4.3) 70 MB Pełna wersja gry z aktualizacją CrazyHook (twórcami są Zax37 i cubuspl42) w wersji 1.4.4.3. Zawiera bibliotekę dgVoodoo(wraz z konfiguratorem), pozwalającą na normalne uruchomienie Clawa bez dodatkowych programów! Polecamy pobranie tej wersji wszystkim, a zwłaszcza użytkownikom nowszych wersji Windows.
Pełna wersja gry (DVD) 1,3 GB Cała gra wraz z filmami dobrej jakości i innymi dodatkami (poziomy użytkowników, linki, polska wersja gry). Pobrać można przez klienta sieci BitTorrent, np. uTorrenta.
Pełna wersja gry (rip) 29 MB Wersja rip, czyli pełnowartościowa gra, pozbawiona jedynie przerywników filmowych. Przy pierwszym uruchomieniu trzeba podać następujący kod rejestracyjny: 839E794F-6A30-4056-92C0-42B5240C252B
Patch do wersji rip 551 KB Poprawka do wersji rip. Instalujemy, jeśli wystąpi problem z uruchomieniem gry, co najczęściej zdarza się pod Windows Vista i 7.
Claw Setup 63 KB Alternatywny instalator gry, działający pod 64-bitowymi wersjami Windows. Potrafi też automatycznie skopiować muzykę i filmy na dysk (jeżeli chcemy skorzystać z cracka) oraz wgrać XP Reg Fix. Autorem jest SupSuper.
Cutscenes 25 MB Przerywniki filmowe z wersji DVD gry, skompresowane do formatu AVI (XviD).
Edytor 770 KB WapWorld, edytor poziomów do Clawa wraz z plikiem pomocy. Jak pracować z edytorem? Zajrzyj do naszego poradnika.
Edytor PL 1 MB Przygotowana przez Tommoulussa polska wersja edytora poziomów WapWorld.
WapMap 5,8 MB Nowy, alternatywny edytor, przewyższający standardowy WapWorld zarówno wygodą obsługi, jak i możliwościami. Pomysłodawcą i głównym programistą jest kijanek6.
Claw v1.3 Update 682 KB Aktualizacja do wersji 1.3, przeznaczona do angielskiej wersji gry. Dodaje obsługę TCP/IP i DirectPlay. Niezbędna do gry w sieci.
Claw v1.3 Update PL 578 KB Aktualizacja do wersji 1.3, przeznaczona do polskiej wersji gry. Jeżeli posiadasz Drapieżną Edycję, nie musisz jej instalować.
DirectX Windower 716 KB Umożliwia uruchomienie gry w trybie okienkowym. W przypadku problemów z konfiguracją programu zajrzyj na forum.
Fullscreen [F11] 562 KB Dodatek dla wszystkich, którym DirectX Windower jest niezbędny do płynnej gry, a nie przepadają za trybem okienkowym.
Rich's Walkthroughs 88 KB Szczegółowe, krok po kroku, opisy przejścia wszystkich 14 poziomów, z uwzględnieniem zdobywania wszystkich skarbów. Dodatkowo opis przejścia słynnego levelu Randy'ego, UnderSeaWorld. Treść w języku angielskim.
Claw Design Document 261 KB Przewodnik do gry, opisujący praktycznie wszystko, co dotyczy Clawa. Napisany w trakcie opracowywania gry, w pewnych kwestiach może być więc nieaktualny. Warto zajrzeć. Treść w języku angielskim.
Rough Drawings 2,3 MB Szkice stworzone przez autorów Clawa, przedstawiające różne sceny z filmu czy też poziomów. Warte obejrzenia, nigdzie indziej takich nie zdobędziesz!
Claw Art 1,3 MB Zestaw szkiców i obrazków z oficjalnej strony gry plus kolekcja animowanych gifów związanych z Clawem.
Claw Midis 1,4 MB Cała muzyka z gry w formacie midi oraz kawałki pochodzące z ekranu końcowego w formacie wave.
Claw Trailer 2,7 MB Trailer z oficjalnej strony Clawa. Format AVI, rozdzielczość 160x120.
Claw Help File 114 KB Plik pomocy, w którym SparkBoy i Alienz9k zebrali w jednym miejscu najważniejsze informacje i porady dotyczące gry: fabułę, sposoby pokonywania wrogów i bossów, a także walkthroughs Richa Kleinhenza.
Map Shots 1,7 MB Zdjęcia z gry o ogromnej rozdzielczości, ukazujące cały poziom - można się dokładnie przyjrzeć i zobaczyć wszystkie zakamarki. Jakość nie jest jednak najlepsza.
Tła z gry 800 KB Tła z poszczególnych poziomów, które możesz umieścić na pulpicie jako tapetę.
Ikony 8,6 KB Zestaw 22 ikonek z gry. Zajmują naprawdę niewiele miejsca na dysku :)
Lista dialogów 4 KB Wykaz wszystkich dialogów Clawa, wraz z listą leveli, w których występują. Bardzo przydatny przy tworzeniu własnych plansz.
Crack 552 KB Crack do wersji 1.3 (angielskiej), dodatkowo naprawiający problem z czarnymi oknami przy zakładaniu nowej gry sieciowej.
Crack PL 552 KB Crack do wersji 1.3 (polskiej), dodatkowo naprawiający problem z czarnymi oknami przy zakładaniu nowej gry sieciowej.


© 2004-2018 Grey Cat, Zuczek and Teo phil. Site best viewed in 800x600 using Internet Explorer or Firefox.